ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΗΝ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2010

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 




  ΙΟΥΝΙΟΥ   ΣΤΗΝ Α  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ































ΘΕΑΤΡΟ-ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

ΧΟΡΟΣ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ



ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟ

1 ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 


2 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του NIKOΛΑΟΥ

ΒΕΛΓΚΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΑ του ΠΡΕΝΤΡΑΚ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ


3 ΓΑΡΑΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ-ΣΕΜΕΛΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΜΑΛΤΕΖΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΣΠΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 


5 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ


6 ΚΑΣΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ  του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΒΙΤΣΑΞΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


7 ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΥΝΙΧΑΚΗ-ΧΕΡΤΖ ΜΕΛΙΝΑ του ΔΑΥΙΔ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΥΡΩΝΟΣ


8 ΚΥΡΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΞΗΜΕΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ 

ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ


9 ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΝΗΓΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΡΓΥΡΗ

ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


10 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΚΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΡΥΣ. του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


11 ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΒΛΑΣΣΙΟΥ

ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Του 


12 ΜΠΕΖΩΝΗ-ΠΕΖΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 

ΜΠΛΟΥΓΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


13 ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΑΪΝΑΚΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ  του ΙΩΑΝΝΟΥ


14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΖΩΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΡΑΣΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΝΙΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ


15 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΦΑΝΟΥΡΓΙΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΑΠΑΔΟΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ


16 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΜΥΡΤΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ


17 ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΝΟΥΤΣΗ ΝΕΦΕΛΗ του ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΜΥΡΤΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


18 ΠΡΕΒΕΝΤΑ ΕΛΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ




ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ


19 ΡΑΣΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ




ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ


20 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ








21 ΤΣΑΝΚΟΒΙΤΣ ΣΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΣ








22 ΤΣΟΓΚΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ








23 ΧΑΝΟΥΤΣΗ ΝΕΦΕΛΗ του ΠΕΤΡΟΥ








24 ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ


































εγγραφές έως 3 Σεπτεμβρίου 2010








με πιστοποιητικό γέννησης και 2 φωτογραφίες


























































ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ





ΜΟ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ





71
ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 





94
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ





92
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ-ΣΕΜΕΛΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ





52
ΑΣΠΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 





87
ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ





58
ΒΙΤΣΑΞΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ





90
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΥΡΩΝΟΣ





91
ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ





85
ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ





85
ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΡΥΣ. του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ





79
ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Του 





82
ΜΠΛΟΥΓΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ





55
ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ  του ΙΩΑΝΝΟΥ





57
ΝΙΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ





57
ΠΑΠΑΔΟΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ





80
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ





50
ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΜΥΡΤΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ







ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ







ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ























































































 
 
αρχική | καλλιτεχνικό σχολείο | εκδηλώσεις | εκδρομές | επικοινωνία
 
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | copyright 2009 | σχεδιασμός - ανάπτυξη ENTERCITY